Mesut Özil...

in Tägliche Themen / Güncel Konular 11.10.2010 16:00
von riudesign • 38 Beiträge

O iyi bir örnekse Nuri Sahin, Altinop Kardesler kötü örnekmi? Ya TÜRKsün ve öyle konularda Türkiyeyi terci edersin yada türk degilsin ve ALMANYA icin oynarsin... ama ozaman bize karsi gol atinca öyle numaradan "sevinmemek ve üzülmüs" gibi yapma! Okadar basit...

Sen para icin almanlari sectin... herkesin kendi bilecegi birsey ama bizden destek bekleme...
Alman oldugun icin de belki Reald Madride transfer ola bildin... ama Emre, Arda, Sercan, Hamit, Tuncay, Gökhan Gönül... gösteriyorki iyisen türk olarak da büyük kulüpler pesinden kosar...

Tamam müslümansin... ama dini korumak ne demek... futbolda sporda sen kendin icin yarisirsin ve ülkeni temsil edersin... müslüman ol hristiyan ol ne olursan ol...
Su an Mesut belki dindar ve iyi bir müslüman ama türk degil...
Ben TÜRKüm elhamdulillah müslümanim ve almanyada dogdum, büyüdüm, her türlü okula gitigim icin, burda normal bir hayat yasadigim icin buraliyimdir... hamburgluyum seve seve...
Asimilasyon nerden geldigini unutmak yada türklerden utanmak demek degildir...

Ben burada dedigim gibi herseyi gördüm yasadim ve cogu almanlardan bile daha basarili bir yoldayim... AMA almanlara bunlar yetmiyor... onlar istiyorki kendi memleketimizden vazgecelim ve türklümüzü unutalim...
Ve türklerden bir kisim da bunlarin istedigi gibi yapiyor... daha beteri bile türk olmaktan utaniyorlar ve her firsatda bunu göstermek istiyorlar...
Bende böyle kisilerden nefrediyorum... onlar alman olsunlar alman gibi hissetsinler... ben türküm onu kimse benden alamaz... ne almanlar ne de baka birisi! NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!!

Man kann mit Lügen nur für eine kurze Zeit die Welt beherschen, aber eine Armee der Wahrhaftigkeit wird kommen und alle Lügner auf den Friedhof der Geschichte werfen!

nach oben springen

Besucher

Wir begrüßen unser neuestes Mitglied: tolga
Forum Statistiken
Das Forum hat 61 Themen und 87 Beiträge.

Xobor Forum Software von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen