Sike Fener. Sike Türkiye.

in Sport - Fussball und alle anderen Sportarten / Spor - Futbol ve Diğer Dallar 11.07.2011 12:49
von riudesign • 38 Beiträge

Sike Fener. Sike Türkiye. Evet feneri kullaniyorlar siyaseti örtmek icin. Evet her sene cogu kulüpler sike yapiyordur ve yapmistir. Simdi de türk halkini nasil uyuturlar? Evet türkün ilgilendigi en büyük konu –Futbol. Bu sefer de sike yapilmis ve baya abartilar. Siyaseti düsünmeden bu sefer de hak ediyorlar. Ama türkiyede bunlara önem veren az malesef. Ne olursa olsun sampiyon olalim, para olsun , sike olsun fark etmez, insanlik yolda kaliyor o da fark etmez. Ben bunu insan olarak diyorum, yani trabzonlu oldugumdan degil cünkü feneri ben ve cok kisi sevmedigini biliyorum. Trabzonu ve Trabzonspor sevmeyen de cok oldugunu biliyorum. Bu konulara girmek istemiyorum bu sefer ;)

Halkimizi uyutiyorlar diyorlar da hangi halki?! Bu halk 50% AKPye oy veren bi halk, bu halkin bilmem nekadari atatürk düsmani oldu, atatürke hakaret ediyorlar yada küfür etmelerine izin veriyorlar, bu halk sampiyonluk yüzünden secimde oy verip yada vermiyor, bu halk futbol yüzünden yada bi baskan yüzünden sokaklara döküliyor ama türkiye icin kimildanmiyor yerinden, bu halkin gencler arasinda atatürkü tanimayan kac genc var acaba, hatta avrupadaki genclerimiz, kafalarinda basörtü götlerinde pantolonun icindeki donlari gözükiyor ve tayiple ileri ve modern görüslü olup bana gelince atatürkün ileri görüsünü savununca faso oliyormusum, bu halk yobazlasiyor kendi halkini irkcilikla sucliyor, kürtlere hak verme bahaneyle pkkyi destekliyor, bu halk o bebek katiline türk siyasetinde konusma hakki veriyor, bu halk herseyi daha iyi bilir kimseyi dinlemez kitap verirsin okumaz cümleni allahla baslatirsin beyni durur, kizlarimiz soyunmayi sever modern olurlar sila ve sibel kekili gibi, erkeklerimiz din olsun futbol olsun erkek olmak olsun kafalari durur hayvanlasirlar, geri kalan modern avrupali türklerimiz türk olmaktan utanip kendilerini türklerden üstün görüp türk olmayanlardan daha cok türklere küfür ederler, bu halk insani memleketinden ayiriyor ve dini nasil yasadigina göre insanin ne kadar iyi/kötü oldugunu biliyor yani türk türkle 10 konuda ancak bi konuda anlasa biliyor, ya dinden kavga ederler, ya siyasetden, ya memleketden, ya tuttu takiminda ve türk olduklari diye birlesmeleri gereken nokta da kalmadi daha, bu halk allah hersey icin bi cözüm buliyor diyen bi halk ama bu halkin cözümlerini tayip buliyor diye nerdeyse onu …demeye utaniyorum bile, bu halki artik kimse uyutmiyor, bu halk durumundan razi ve kör o hainlere inaniyor, bu halk ve biz bunu hak ediyoruz, niye? cünkü kim türkiyemizle ugrasiyor? Biz 2-3 kisi ve türkiyedeki o 10 kisi ve onlar zaten icerde, biz burda kimseye ulasamiyoruz, niye? cünkü avrupa, almanya, hamburg zaten türk düsmani dolu, destekleyen yok ve artik kendi milletimiz kürdistan diyor, sehitlere gelince bu konulari konusmayi istemez ama sorunca „tayip yapiyor biseyler“ diyor. Ben ergenekon deyince, türkiyeyi bölüm bölüm satiyor deyince, halkimizi acilim diye ayirdi deyince ve herseyin belgeleri var deyince yüzüme gözlerini cevirip bakiyorlar ve „sen cok radikalsin diye“ konusmak istemezsler, kibrisi on yillarca biliyoruz kimse orali olmiyor simdi de tam kopacak. Bizim savundumuz türkiye yok artik bunu anlayin, bu görüsümüzle avrupada sevilmiyorduk, artik türkiyede de sevilmiyoruz bu görüsle. Sen, ben ve bi iki arkadasimiz milliyetcilik faso olmadini iyi biliyoruz ve sinirlarini korumak icin biraz vatan sevgisi gerektini lazim, genede modern görüslü olmayi becerdik ama dinimizi, tarihimizi, atatürkümüzü, köklerimizi unutmadik ve biraz olsa bile yasiyoruz.

Peki bu halki uyutiyorlarmi? Hayir! bu halkin 50% aptalmi? Sanmiyorum! Bu halk 10 sene bu iktidarin ve 50 yil feto ve yobazlari ne olduklarini görmedimi? Görmüstür! Bu halki bitirdiler, cumhuriyet düsüncesini sömürdüler ve yeni göya dogru bi demokratik dünyaya acik bi görüs yaratmislar. Bu görüsde atatürkcülük fasistlik , geri kalmis ve dinsiz demekse bu halkin durumunu gör iste.

Sike diye simdi ayaklanan o kisiler sikeden once o türkiye üzerinde oynanan sikelere karsi ciksin. Bizim insanlarimiz sike olmus önce kendileri neye ve kime inandini ve ne oldunu bilsin. Bu halk Atatürkün kim oldugunu ögrensin, dinine, tarihine ve sinirlarina inanmasi lazim yobaz geri zekali olmadan.

Man kann mit Lügen nur für eine kurze Zeit die Welt beherschen, aber eine Armee der Wahrhaftigkeit wird kommen und alle Lügner auf den Friedhof der Geschichte werfen!

nach oben springen

Besucher

Wir begrüßen unser neuestes Mitglied: tolga
Forum Statistiken
Das Forum hat 61 Themen und 87 Beiträge.

Xobor Forum Software von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen